РПЦЗ (А) заявила, що УПЦ МП захопила їх храм у Києві

03 лютого, 09:55
Суспільство
"Московська Патріархія підробила документи нашої громади на честь великомучениці Варвари в Києві, згідно з якими з січня цього року не наша громада орендує приміщення храму при поліклініці, яке вона орендувала багато років, а фіктивна громада Московської Патріархії. Наших парафіян про це навіть не поставили до відома ", - повідомив в кінці січня першоєрарх РПЦЗ (А) митрополит Агафангел (Пашковський) на сайті" Інтернет-Собор".

РПЦЗ (А) заявила, що УПЦ МП захопила їх храм у Києві - фото 66158

 

Про це пише Credo.press.

Парафіяни київської парафії РПЦЗ (А) на чолі з настоятелем протоєреєм Сергієм Смориго вирішили не протистояти УПЦ МП і перенесли святині в нове приміщення. Разом з тим, прихід має намір подати на УПЦ МП до суду "за фактом рейдерського захоплення".

Київська міська державна адміністрація зареєструвала статут парафії Одеської єпархії РПЦЗ (А) в травні минулого року. Згідно з розпорядженням про реєстрацію статуту, підписаного мером Києва Віталієм Кличком, прихід діє в Подільському районі міста.

Раніше кандидат богослов'я протоєрей Сергій Смориго орендував домовий храм в приміщенні поліклініки за адресою: вул. Тичини, 22 (район Березняки) з січня минулого року.