В Дніпрі від коронавірусу вилікували митрополита УПЦ МП

В Дніпрі від коронавірусу вилікували митрополита УПЦ МП - фото 1
Митрополит Дніпропетровський і Павлоградський УПЦ МП Іриней, відновившись після важкої недуги, вже провів Службу у храмі та закликав вірян дотримуватись правил карантину.

Про це повідомляє 34 канал.

Він до останнього не вірив у коронавірус. Аж поки не захворів сам. Два тижні тому владику Іринея госпіталізували у лікарню ім. Мечникова у надважкому стані. Тест підтвердив коронавірус. Медики кажуть, зважаючи на вік пацієнта, потрібна була серйозна терапія. Краще йому стало лише за 10 днів. Повторний аналіз підтвердив одужання.

"Слава Богу, шо є гідні лікарі, які надають таку допомогу. Я випробував на собі. Я лікувався, я, розумів, що не можна йти та заражати інших. Це страшно. Не дай Бог. Я терпів, молився", - каже митрополит УПЦ МП Дніпропетровський і Павлоградський Іриней.

"Йому вчасно надали допомогу. Він отримав антибіотики, все необхідне. Все лікування. Це йому допомогло. І буквально через 10 днів він почав одужувати. У всіх похилих людей проходить хвороба дуже важко, тому ми закликаємо всіх обов'язково носити маску. Захищати себе", - наголошує генеральний директор лікарні ім. Мечникова Сергій Риженко.