В Італії беатифікують черницю, яку убили підлітки-сатаністи

16.04.2021, 09:06
Світові
В Італії беатифікують черницю, яку убили підлітки-сатаністи - фото 1
6 червня 2021р. відбудеться беатифікація сестри Лаури Майнетті, яку 21 рік тому вбили підлітки-сатаністи. Прославлення сестри Лаури пройде на стадіоні в К’явенні — місті, де черниця працювала з молоддю і де була жорстоко вбита.

Про це повідомляє CREDO.

«Ця мученицька смерть увінчала все її життя, яке вона вірно віддала на служіння Богові», — сказала Vatican News Франческа Консоліні, постулаторка беатифікаційного процесу.

Цей злочин шокував Італію понад 20 років тому. Неможливо було повірити, що за ним стояли три дівчини-підлітка, з якими раніше не було жодних проблем у вихованні. Вони походили зі звичайних сімей, їм нічого не бракувало. На слідстві дівчата зізналися, що, вбиваючи черницю, хотіли вшанувати сатану. Вони заманили сестру Лауру в пастку, вдаючи, що одна з них вагітна і потребує допомоги.

Постулаторка підкреслила: парадоксально, що зізнання убивць привели до відкриття беатифікаційного процесу. Дівчата розповідали — їх особливо вразило те, що коли вони завдавали дев’ятнадцять ножових ударів, черниця за них молилася і шепотіла слова пробачення.

«Сестра Лаура загинула, бо не могла і не хотіла відмовити в допомозі дівчині, яка розповіла їй про свої проблеми. Вона не підозрювала злого умислу. Вийшла з дому і пішла допомогти. Робила це згідно зі своїм життєвим гаслом, що треба згоряти для інших. Хотіла бути уважною і активно присутньою, щоби завжди бути в розпорядженні потребуючої молоді.

Сестра казала, що найбільший дар — це відкрити Христа в іншій людині, й тому не варто обмежувати любов і щедрість. Вона — наша свята по сусідству, одна з багатьох, яких ми не помічаємо у щоденній метушні.

Девіз “Я зустрічаю Бога так, як Марія зустріла Слово” — це ключ до всього її життя», — сказала Франческа Консоліні.

Майбутня блаженна належала до згромадження Служниць Хреста.

Її співсестри з монастиря в К’явенні кажуть: «Сестра Лаура жила як свята і померла як мучениця».

Постулаторка її беатифікаційного процесу підкреслює, що послання убитої черниці дуже актуальне і сьгодні.

«Вона вчить нас щоденної вірності, довіри до Бога і шукання Його в усьому, з глибоким переконанням, що Він завжди присутній у нашому житті, навіть якщо іноді ми цього не помічаємо», — підкреслила Франческа Консоліні.

Вона також додала, що мучениками не стають в одну мить. Це — плід всього життя.

«Я переконана: якби сестра Лаура вижила, то з усіх сил намагалася б допомогти своїм кривдницям змінити життя і знайти Христа», — сказала вона.