В Івано-Франківську відбувся V Молитовний сніданок Прикарпаття

24 травня, 15:36
Суспільство
В Івано-Франківську відбувся V Молитовний сніданок Прикарпаття - фото 1
В Університеті короля Данила 24 травня відбувся Молитовний сніданок, на який зібралося понад 250 гостей. Серед них – представники духовенства різних Церков та конфесій, народні депутати, керівники Івано-Франківська та області, військові, волонтери, бізнесмени, закордонні гості – колишні військові з США та Чехії, митці.

Як кажуть організатори, гасло цьогорічної зустрічі: Незламність. Віра. Стійкість.

Молитовний сніданок розпочався з благословення представників духовенства різних Церков.

«Звичайно, сьогоднішня зустріч є знаменною, бо дає нам можливість усім разом молитися, боротися, працювали для нашої Батьківщини України. То ж нехай цей день нас об’єднає в спільній молитві, спільній праці», — звернувся до присутніх митрополит Івано-Франківський УГКЦ Володимир Війтишин.

В Івано-Франківську відбувся V Молитовний сніданок Прикарпаття - фото 134834

«Дякуємо Богові, що маємо нагоду сьогодні молитися. Хотів би побажати єдності духовної, єдності загалом як українцям, щоб ми продовжували молитися, не падати на силі і ділитися чим маємо, бо краще давати ніж отримувати», — додав пастор Церкви адвентистів сьомого дня Іван Заверюха.

Далі гості спілкувалися між собою, обговорювали нові спільні проекти та можливості співпраці.

Відбулася також чи не найважливіша частина сніданку — ярмарок і аукціон, на якому збирали кошти для ЗСУ. Для продажу свої роботи запропонували художники, серед яких Ярема Стецик та Олесь Базюк. Банку для благодійного збору, як повідомили організатори, було початково відкрито на 200 тисяч гривень.

Почесними гостями Молитовного сніданку стали наші військові-захисники.

«Долучаючись до сьогоднішнього заходу, перш за все, хочемо віддати шану загиблим героям-захисникам України та тим, хто зник без вісти, і помолитися за них – наголошує командир бойового підрозділу 50 полку Національної гвардії України ім. С. Височана полковник Вадим Ліневський. – Звичайно, не маємо жодного права забувати героїв. А допомога військовим, які боронять нас, безумовно, теж дуже важлива. Адже те, що потрібно завжди — автомобільна техніка, засоби зв’язку, радіоелектронні засоби тощо».

В Івано-Франківську відбувся V Молитовний сніданок Прикарпаття - фото 134835

Як кажуть організатори V Молитовного сніданку Прикарпаття – 2024, кошти на потреби ЗСУ, в рамках заходу, будуть продовжувати збирати також до наступного тижня, в тому числі, на спеціальні рахунки.