Created with Sketch.

В Ізраїлі у шабат ходитимуть потяги

13.10.2023, 14:18

У зв'язку з розпорядженнями Міністерства транспорту та управління тилом Ізраїлю у воєнний період компанія «Ракевет Ісраель» зробить щільнішим графік руху поїздів наприкінці тижня (відсьогодні до настання шабату), крім того, поїзди ходитимуть у п'ятницю ввечері та в суботу.

Про це повідомляє Наша Ніва.

Шабат — святий день для юдеїв, головне його правило — людина не повинна працювати, відповідно не працюють різні установи.

Увечері в п'ятницю, 13 жовтня, починаючи з 18:00 поїзди ходитимуть у міру заповнення пасажирами між аеропортом «Бен-Гуріон» та Тель-Авів-Савідор, а також між аеропортом «Бен-Гуріон» та центральною станцією у Беер-Шеві.

Читайте також
Світові У Болгарії пояснили, чому виступили проти санкцій щодо Патріарха Кирила
Сьогодні, 14:52
Світові У Білорусі з молотка продали три ікони екс-політв'язня ксьондза
Сьогодні, 10:26
Світові У Туреччині археологи розкрили для дослідження 18 поховань у ранньохристиянській церкві Тіани
Вчора, 17:00
Світові Іранська влада погрожує відібрати одну з останніх протестантських церков країни
Вчора, 16:03