Created with Sketch.

В Маріуполі стався напад на синагогу: правоохоронці розслідують це як замах на вбивство

29.07.2020, 09:56

У поліції розслідують напад невідомого з сокирою на охоронця синагоги, як замах на умисне вбивство з хуліганських мотивів

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Донецької області. Про цей напад повідомив також головний рабин України Всеукраїнського конгресу юдейських релігійних громад Моше Ревуен Асман.

 

Повідомляється, що до поліції надійшло повідомлення про те, що 28 липня невідомий побив охоронця синагоги і втік.

Охоронець зміг обеззброїти нападника, той зник, кинувши до синагоги пакети і банки з піском та невідомою речовиною.

Правоохоронці відпрацьовують можливі шляхи відходу нападника та ймовірні місця його знаходження. Справа перебуває на контролі керівництва маріупольської міліції.

«Попередня кваліфікація події – ст. 15, п. 7, ч. 2 ст. 115 Кримінального Кодексу України, тобто замах на умисне вбивство з хуліганських мотивів», — йдеться в повідомленні.

Поліцейські звертаються до громадян з проханням допомогти встановити особу порушника. Відомо, що він був одягнений у блакитну футболку з білими рукавами, темно-сині спортивні штани, кросівки з салатовими вставками.

Читайте також
Суспільство Колишній клірик УПЦ МП проведе у в'язниці 10 років за розбещення рідних дітей
29 липня, 16:11
Суспільство Жителя Чернівців засудили до двох років ув’язнення за підпал синагоги
29 липня, 15:15
Суспільство На Закарпатті керівник ДСНС змусив підлеглого вдягнути мафтір-гітл з пейсами та вийти до колективу
29 липня, 13:38
Суспільство Росія вимагає звільнити митрополита РПЦ Іларіона, затриманого у Чехії з білим порошком
29 липня, 10:10