• Головна
  • Новини
  • В очах вмираючих та ранених хлопців страху не було,– священик УГКЦ...

В очах вмираючих та ранених хлопців страху не було,– священик УГКЦ

21.02.2014, 13:22
В очах вмираючих та ранених хлопців страху не було,– священик УГКЦ - фото 1
Отець Іван Гальо розповів, що читав молитви на розрішення, на відхід душі тим, які вже вмирали та тим, які були поранені з глибокими рваними ранами.

Отець Іван Гальо з Самбірсько-Дрогобицької єпархії, парафії Велика Сущиця Хирівського деканату УГКЦ 20 лютого виконував душпастирську місію серед важко поранених юнаків та чоловіків і тих, хто помирав.

місія.jpg

В інтерв’ю Департаменту інформації УГКЦ отець Іван розповів, що читав молитви на розрішення, на відхід душі тим, які вже вмирали та тим, які були поранені з глибокими рваними ранами.

«Вони просили мене: «Отче, моліться». Я читав «Отче наш», давав цілувати хрест, помазував єлеєм, запитував їхні імена, благословив… Робив те, що міг робити як священик. Намагався підкріпити їх морально. Переконував їх, що молитимуся за них, щоб вони не занепадали духом, бо духовна підтримка дає сили в тілесному виживанні. Оце така місія священика тут, на Майдані», – каже отець Іван Гальо.

Він називає свою місію як священика на Майдані – духовною підтримкою християн.

«Християнин потребує духовної підтримки від народження. Під час відходу з земного життя до життя вічності він теж потребує духовної підтримки. Те, як я сьогодні попав на Майдан, – наче Боже провидіння. Приїхав якраз у той момент, коли з’явилися перші поранені. На сцені оголосили, що потрібні медики на Інститутській. Я подумав, що священики, мабуть, теж. Пішов», - розповів о. Іван.