Created with Sketch.

В Одесі понад 30 кліриків УПЦ МП здали кров для потреб хворих дітей

14.02.2024, 13:53

Понад 30 священнослужителів Одеської єпархії УПЦ МП взяли участь у донорській акції, присвяченій Всесвітньому дню онкохворої дитини, що відзначається 15 лютого.

Про це повідомляє Православная жизнь.

9 лютого 2024 року клірики прийшли до Одеської обласної станції переливання крові, де здали кров для потреб хворих дітей, а також для поранених військовослужбовців.

«Це вже стало традиційною акцією, коли наші священики приїжджають до місцевих станцій переливання крові або до Одеської обласної лікарні та здають свою кров», – повідомили в єпархії.

Читайте також
Суспільство Навчання семінаристів в умовах війни на прикладі України є однією з тем 99-ї Пленарної асамблеї ROACO
14 лютого, 10:57
Суспільство Нафтогаз профінансує відновлення Києво-Печерської лаври та кіностудії Довженка
14 лютого, 09:02
Суспільство Конгрес мусульман України роздав 12 тонн жертовного м’яса
14 лютого, 16:54
Суспільство Глава УГКЦ вручив відзнаку «Світле серце вдячності» салезіанину о. Михайлові Чабану
14 лютого, 09:02