Created with Sketch.

В Одесі священнослужителі освятили місце, де незабаром постане меморіал патріотам України

15.06.2016, 11:17

На запрошення керівництва Управління СБУ в Одеській області, єпископ Одеський і Балтський УПЦ КП Марк (Гринчевський) та секретар єпархії архимандрит Микита (Сировегін) взяли участь у церемонії відкриття тимчасового пам'ятнику, на місці якого буде встановлений меморіал патріотам які віддали своє життя за незалежність України та буде розташований на території санаторію СБУ "Одеса" на Французькому бульварі м.Одеси.

На запрошення керівництва Управління СБУ в Одеській області, єпископ Одеський і Балтський УПЦ КП Марк (Гринчевський) та секретар єпархії архимандрит Микита (Сировегін) взяли участь у церемонії відкриття тимчасового пам'ятнику, на місці якого буде встановлений меморіал патріотам які віддали своє життя за незалежність України та буде розташований на території санаторію СБУ "Одеса" на Французькому бульварі м.Одеси.

Тимчасовий пам'ятник відкрили Голова Служби Безпеки України генерал армії Василь Грицак та начальник Управління СБУ в Одеській області генерал-майор Сергій Батраков.

Після відкриття єпископ Марк у співслужінні архімандрита Микити відправив заупокійну літію за всіма тими, хто загинув під час проведення антитерористичноїї операції на сході країни та освятив місце, де буде встановлений меморіал.

На церемонії відкриття та панахиді також були присутні керівництво спецпідрозділу СБУ "Альфа", учасники АТО, військослужбовці, дирекція та сотрудники санаторію "Одеса", повідомляє офіційний сайт УПЦ КП.

 

Читайте також
Культура Церковний календар, 24 червня. Різдво Івана Хрестителя
Вчора, 18:35
Суспільство Росія підживлює національний егоїзм у різних країнах Європи, - Глава УГКЦ
Вчора, 16:09
Світові Ураган зірвав купол із хрестом з історичного храму у Челябінській області
Вчора, 15:07
Католики Ювілей візиту Папи Івана Павла ІІ у Львові вшанують молитовними чуваннями молоді
Вчора, 14:28