• Головна
  • Новини
  • В Одесі відбудуться Соціальні дні Української Греко-Католицької Церкви...

В Одесі відбудуться Соціальні дні Української Греко-Католицької Церкви

22.11.2011, 13:18
Соціальні дні УГКЦ – це відкрита платформа для обговорення актуальних проблем українського суспільства.

В Одесі 22-23 листопада вп'яте пройде традиційний захід "Соціальні дні Української Греко-Католицької Церкви". Цього разу центральною темою обговорення, стала тема людської гідності. Про це ІА "МОСТ-Одеса" повідомив голова комісії зі сприяння християнській єдності Української Греко-Католицької Церкви отець Ігор Шабан.

В рамках святкування Соціальних днів в Одесі пройде низка заходів: робоча група обговорить проблеми регіону і країни, в тому числі організатори заходу візьмуть участь у телевізійній програмі "Як бути?", Міжконфесійний молебень та брифінг представників Об'єднання християнських Церков Одеси "Примирення". Крім того, в ході круглого столу відбудеться дискусія на тему "Гідність людської особи і громадянське суспільство".

Також в рамках "Соціальних днів" у соборі Святого Павла (кірха) працюватиме ярмарок громадських організацій та фотовиставка "Гідність людини – як ми її бачимо", де представлена портретна галерея людей різного віку, зафіксовані миті реального життя без ретуші проблем і негараздів.

"Основу виставки складають кращі фотографії, представлені фотохудожниками з різних регіонів України. Головна мета виставки – використовуючи засоби і можливості фотомистецтва, сприяти активізації діяльності спільнот, а також спробувати осмислити і відтворити одну з найцінніших християнських рис людського існування – гідність. На виставці буде представлено більше 50 експонатів", – сказано в повідомленні організаторів.

Соціальні дні УГКЦ – це відкрита платформа для обговорення актуальних проблем українського суспільства.