• Головна
  • Новини
  • В Одесі зустріли Хрест та Ікону, подаровані молоді святим Іваном Павлом ІІ...

В Одесі зустріли Хрест та Ікону, подаровані молоді святим Іваном Павлом ІІ

07.10.2014, 10:35
В Одесі зустріли Хрест та Ікону, подаровані молоді святим Іваном Павлом ІІ - фото 1
5 жовтня Католицька Церква в Одесі приймала Хрест та Ікону Світового дня молоді.

5 жовтня Католицька Церква в Одесі приймала Хрест та Ікону Світового дня молоді. А напередодні був організований З’їзд молоді Одеського екзархату УГКЦ під гаслом «Блаженні вбогі духом, бо їхнє Царство Небесне».

Участь у заході взяло близько 60 молодих людей, священиків і монахинь з різних куточків екзархату. Учасників привітав владика Михайло (Бубній), Екзарх Одеський УГКЦ. Він закликав молодь «підготувати ґрунт своїх сердець до зустрічі надзвичайних реліквій – Хреста Господнього та Ікони Богородиці, символів Світового дня молоді».  У проповідях та зверненнях владика запевнив хлопців і дівчат, що Церква дійсно їх любить і що вони – її майбутнє.

Одеса.jpg

Хрест та Ікона Світового дня молоді перебували в катедральному храмі Святого Апостола Андрія Первозванного, де відбувався З’їзд молоді. Молодь молилася на Божественній Літургії, Хресній дорозі, Молебні до Богородиці та чувала вночі.

Греко-католицька та римо-католицька молодь на чолі з владиками Михайлом (Бубнієм) та Броніславом Бернадським процесійно перенесли хрест вулицями Одеси до римо-католицької катедри Успіння Богородиці, що на вул. Єкатерининській.

Для Одеси ця процесія була великим свідченням віри і єдності Католицької Церкви. Завершилася процесія урочистою Месою в римо-католицькому обряді. Господарі храму пригостили молодь вечерею і запросили на концерт молодіжного гурту «Кана», що відбувався увечері на центральній вулиці Одеси – Дерибасівській.  Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.