Created with Sketch.

В Одеській області двічі обікрали один і той же храм

01.05.2014, 11:30

У ніч з 29 на 30 квітня невідомі в черговий раз пограбували Свято-Архангело- Михайлівський храм в смт Ширяєве Одеської області.

У ніч з 29 на 30 квітня невідомі в черговий раз пограбували Свято-Архангело- Михайлівський храм в смт Ширяєве Одеської області. Про це повідомило інформагентство «Трасса Е-95».

Зловмисники проникли до церкви через вікно і винесли 1 тис. 500 грн. і кілька пакетів цукру. Правоохоронні органи проводять розслідування.

У ніч з 20 на 21 квітня зловмисники вже проникалии в храм через вікно і винесли близько 2 тис. грн. і трохи цукерок. Міліція і прокуратура підозрювали в крадіжці двох хлопців з прийомної сім'ї . Одному з них 21 рік , а іншому - 15 .

Читайте також
Культура Церковний календар, 24 червня. Різдво Івана Хрестителя
Вчора, 18:35
Суспільство Росія підживлює національний егоїзм у різних країнах Європи, - Глава УГКЦ
Вчора, 16:09
Світові Ураган зірвав купол із хрестом з історичного храму у Челябінській області
Вчора, 15:07
Католики Ювілей візиту Папи Івана Павла ІІ у Львові вшанують молитовними чуваннями молоді
Вчора, 14:28