Created with Sketch.

В Одеському монастирі УПЦ МП спалах коронавірусу

19.09.2020, 16:47

В Одеському Свято-Успенському православному чоловічому монастирі УПЦ МП зафіксували спалах коронавірусу.

Про це повідомив заступник головного санітарного лікаря Одеської області Сергій Дементьєв, передає видання "Думська".

За словами лікаря, лабораторія підтвердила шість випадків зараження серед ченців. Також 88 осіб, які контактували з ченцями, перебувають на самоізоляції. У них взяли біоматеріали для проведення ПЛР-аналізу.

Зазначається, що всього в монастирі мешкає приблизно 300 осіб, у тому числі митрополит Одеський та Ізмаїльський Агафангел (Саввін).

Читайте також
Православні УПЦ МП оскаржила рішення Київської облради щодо діяльності Церкви – адвокат
19 вересня, 12:22
Православні "Зі 140 ченців УПЦ МП рятувати святиню під час пожежі вийшло тільки п’ятеро", - намісник лаври
19 вересня, 12:51
Православні На Буковині поліція оштрафувала організатора хресного ходу УПЦ МП
19 вересня, 12:19
Православні УПЦ МП на Тернопільщині не повертає державі монастир
19 вересня, 09:59