Created with Sketch.

В ПЦУ визначили склад Священного Синоду на зимовий синодальний період 2022 р.

02.09.2022, 09:00

1 вересня 2022 р. Митрополит Київський і всієї України Епіфаній визначив склад Священного Синоду на зимовий синодальний період (1 вересня 2022 р. – 28 лютого 2023 р.)

Як повідомляє офіційний сайт ПЦУ, окрім головуючого та постійних членів Синоду митрополита Львівського Макарія та митрополита Вінницького і Барського Симеона, відповідно до п. 1 розділу V Статуту на вказаний період членами Синоду є:

Роман, митрополит Вінницький і Брацлавський; Климент, митрополит Сімферопольський і Кримський; Олександр, митрополит Переяславський і Вишневський; Марк, єпископ Кропивницький і Голованівський; Павло, єпископ Тернопільський і Теребовлянський; Юліан, єпископ Коломийський і Косівський; Фотій, єпископ Запорізький і Мелітопольський; Варсонофій, єпископ Ужгородський і Закарпатський; Паїсій, єпископ Житомирський і Овруцький.

Читайте також
Православні Павло (Лебідь) заявив, що лавру “зруйнував диявол”, там “порожнеча, гидота і занепад”
02 вересня, 18:20
Православні Кремлівський антихрист вчинив злочин проти християнства, - Предстоятель ПЦУ про обстріл Києво-Печерської лаври
02 вересня, 08:39
Православні Предстоятель ПЦУ провів зустріч з генеральним консулом України у Стамбулі
02 вересня, 10:01
Православні У Рівному збудують перший в Україні сучасний православний собор
02 вересня, 13:00