Created with Sketch.

В Римі відбувся благодійний вечір на підтримку українських воїнів

22.10.2014, 13:18

«Лиш той життя й свободи вартий, хто йде щодня за них у бій», – під таким гаслом 19 жовтня 2014 року в церкві Святої Марії Богородиці (Santa Maria аi Monti), яка знаходиться в римському кварталі Монті біля українського храму Свв. Сергія і Вакха, відбувся благодійний вечір на підтримку українських воїнів у зоні АТО.

Про це інформує сайт української парафії Свв. Сергія і Вакха.

У ньому взяли участь молодіжні спільноти собору Святої Софії, церкви Свв. Сергія і Вакха та студенти української папської колегії Святої Покрови. Організація благодійного заходу стала можливою завдяки допомозі голови конгресу українців Італії та пароха церкви Свв. Сергія і Вакха в Римі.

У програмі шанобливо були згадані сини і дочки, які віддали своє життя у боротьбі за волю і незалежність України: козацтво, повстанці, вояки УПА, Небесна сотня Євромайдану та воїни зони АТО.

Хвилиною мовчання спільнота українців згадала воїна Зиновія Флекея, активіста Євромайдану в Римі, учасника Євромайдану в Києві, який нещодавно загинув у зоні АТО.

Під час концерту було зібрано 1223,60 євро. Кошти будуть витрачені на закупівлю найнеобхіднішого для бійців 25 батальйону територіальної оборони «Київська Русь». Відомості про закуплені речі та звітність будуть представлені у соціальній мережі на сторінці ФБ від Оргкомітету Євромайдан-Рим.

Читайте також
Україна і світ Під час недільних Богослужінь у Чікаго зібрали $13 000 на реабілітацію поранених українських воїнів
22 жовтня, 13:29
Україна і світ Посол відвідав українську громаду та греко-католицьку парафію у Чеських Будейовицях
22 жовтня, 12:33
Україна і світ Єпископи УГКЦ завершили візит до Іспанії
22 жовтня, 09:22
Україна і світ Архиєпископ Толедо та примас Іспанії запевнив єпископів УГКЦ про подальшу підтримку українців
22 жовтня, 09:21