Created with Sketch.

В Росії посилюють боротьбу з іноземними релігійними організаціями

14.07.2022, 09:30

В Росії мають намір посилити боротьбу з іноземними радикальними релігійними організаціями.

Про це повіомляє Слово про слово.

У Раді безпеки РФ запропонували низку заходів щодо боротьби з іноземними релігійними організаціями, які негативно впливають на російське суспільство.

На засіданні секції з проблем нейтралізації внутрішніх загроз національній безпеці наукової ради при Раді Безпеки підкреслено, що реалізація свободи совісті не повинна порушувати основи конституційного ладу, права та законні інтереси людини та громадянина, негативно впливати на оборону країни та безпеку держави.

На засіданні були представлені факти негативного впливу на ситуацію в країні деяких іноземних та підконтрольних їм російських організацій, які здійснюють свою деструктивну діяльність під виглядом гуманітарних, освітніх, культурних, національних та релігійних проєктів.

Відзначено, що у релігійній сфері практикується «всесхваленість» та використання релігійних догм для негативних цілей, що породжують релігійний екстремізм.

Члени наукової ради при Раді Безпеки розглянули низку заходів, спрямованих на протидію релігійному радикалізму.

Читайте також
Держава Мінкульт не погоджував 80-метровий ЖК біля Києво-Печерської лаври, - офіційна відповідь
Сьогодні, 13:05
Держава Зеленський зустрівся із намісником Києво-Печерської лаври
Сьогодні, 11:10
Держава Естонській Православній Церкві дали пів року на повний розрив зв'язків із Московським Патріархатом
Вчора, 11:42
Держава КМВА визнала правоту киян щодо лаври — але судитися не буде
14 липня, 15:24