В Росії придумали комп'ютерну гру про одержиму бісами православну монахиню

09 квітня, 10:36
Світові
У 2022 році геймери отримають можливість зіграти в пригодницьку гру "Індіка", події якої розгортаються в православному монастирі, а головна героїня - черниця, одержима бісом.

Про це повідомляє "Портал-Credo".

"Занудна і заплутана казка в російському стилі, подана в несподіваному артхаусному ключі", - йдеться в коментарі до тизера.

Гра починається зі сцени богослужіння в жіночому монастирі, де одній з молоденьких черниць здається, що з рота ігумені вискочило чортеня. Нечистий побіг по ложечці для Причастя, намагаючись потрапити в рот дівчині. Та б'є священика по руці. Так починаються пригоди героїні, переслідуваної бісом. Монахиня залишає обитель, щоб знайти святого старця, який допоможе їй позбутися від мари, так описують сюжет гри розробники.

У коментарях галузевим ЗМІ Дмитро Свєтлов, який очолює компанію-розробника гри, стверджує, що в індустрії ще ніхто досі не розробляв "сеттинг православ'я в дореволюційній Росії". Він повідомив, що задум був навіяний Гоголем і Достоєвським. Сюжет передбачає, що гравець буде вирішувати головоломки і вести складні діалоги в стилі автора "Бісів" і "Братів Карамазових".