Created with Sketch.

В РПЦ відсторонили від служіння двох єпископів - одного за ДТП, іншого - за непристойне фото в інтернеті

04.03.2021, 18:15

Загальноцерковний суд Московського Патріархату прийняв рішення заборонити в служінні колишнього єпископа Армавірського і Лабінський Ігнатія (Бузина) і колишнього єпископа Костомукшского і Кемского Ігнатія (Тарасова).

Про це повідомляє Інтерфакс-релігія.

Обох архиєреїв Патріарх Кирило відсторонив від управління єпархіями в травні минулого року.

У 2015 році єпископ Ігнатій (Тарасов) став винуватцем ДТП, в результаті якого його попутниця отримала перелом хребта. За даними карельських ЗМІ, єпископ не впорався з керуванням, а потім два дні переховувався від поліції.

Єпископ Ігнатій (Бузін) "прославився" після того, як в інтернеті з'явилася непристойна фотографія схожого на нього голого чоловіка.

Обох єпископів Вищий загальцерковний суд, який відбувся сьогодні в Москві закликав до "покаяння і виправлення".

Читайте також
Світові Нідерланди заплатили понад €83 тисячі за знайдений середньовічний перстень із християнською символікою
Сьогодні, 11:00
Світові З 1 липня вхід до Кельнського собору для туристів стане платним
Вчора, 13:14
Світові Духовенство БПЦ Московського Патріархату організувало дитячу естафету "Спецназ"
04 березня, 11:03
Світові Митрополит РПЦ Іларіон Алфєєв повернувся до Росії
04 березня, 09:36