Оскільки зростаюча кількість консерваторів і християн у США вважають, що гіганти соціальних медіа цензурують їх, нова платформа USA.Life має на меті стати притулком для тих, хто шукає альтернативи Facebook та Twitter.
Про це повідомляє газета Слово про Слово з посиланням на christianpost.com.
Заснований на початку 2019 року пастором та експертом із технологій «Силіконова долина» Стівеном Ендрю, USA.Life вважає себе «відповіддю на Facebook та Twitter, що цензурують християн, консерваторів та свободу».
Платформа дуже нагадує Facebook. Користувачі можуть надсилати повідомлення, приєднуватися до груп та дружити з іншими користувачами.
Поряд із лайками, реакція на коментарі включає також “унікальний християнський хрест” Амінь “.
Минулого року Ендрю пояснив, що “Facebook блокував 5 мільйонів людей щомісяця з мого облікового запису, тому я запустив USA.Life, щоб надати консерваторам соціальну мережу, яка не блокувала Першу поправку на право свободи слова”.
Facebook зіткнувся з численними звинуваченнями у цензурі з боку християн, груп, які виступають за життя та повсякденних користувачів.
Крістіан Пост повідомляв минулого тижня, що Facebook цензурує пости християнського служіння, які поділяють історії людей, які колись ідентифікували себе як ЛГБТ, перш ніж вони вирішили йти за Христом. Facebook звинуватив служіння у просуванні “конверсійної терапії”.
Ен Пол Полк, президент мережі «Відновлена надія», сказала CP, що за наказом лівої групи активістів «Медіа матерії» Facebook видалив повідомлення з останньої конференції, заявивши, що відео порушує «стандарти громади».
Понад 100 000 людей, церков та підприємств уже створили аккаунти в USA.Life. Компанія сподівається мати понад 1 мільйон користувачів до кінця 2020 року. На відміну від Facebook, який дає користувачам обмеження в 5000 друзів, USA.Life дозволяє користувачам мати до 10 000 друзів.
USA.Life – не єдина альтернативна платформа соціальних медіа, яка з’явилася в останні роки. Parler, який налічує 2,7 мільйона користувачів, був заснований два роки тому Джоном Матже-молодшим та Джаредом Томсоном.
Зі свого боку, керівники компаній Amazon, Apple, Facebook та Google спростували звинувачення, що вони займаються цензурою. Під час слухання в середу на Капітолійському пагорбі Цукерберг жорстоко спростував звинувачення в тому, що його компанія займається цензурою. “Ми визначили себе однією з компаній, яка найбільше захищає свободу слова”, – сказав він.
«Ми не хочемо ставати арбітрами істини. Це було б для нас поганим становищем, а не тим, що ми повинні робити ». Коли консерватори починають охоплювати сайти альтернативних соціальних медіа, таких як Парлер та США.Life, законодавці на Капітолійському пагорбі працюють над тим, щоб притягнути до відповідальності за цензуру великі технічні компанії.
Сенатор Джош Хоулі, R-Mo, запровадив законодавство, яке позбавить компанії соціальних медіа, які стверджують, що вони виступають нейтральними платформами замість видавців, їх особливого імунітету від судових позовів, якщо вони не діють «добросовісно» та не припиняють цензуру.
Окрім заснування USA.Life, Ендрю заснував 1776Free, альтернативну пошукову систему Google. Сторінка фінансування 1776Free описує це як “відповідь Google та іншим цензурам християн, консерваторів, патріотичну промову, сімейні цінності та свободу”.