Created with Sketch.

В УГКЦ нова очільниця Комісії у справах душпастирства охорони здоров’я

01 січня, 09:40

Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав іменував с. Юстину Голубець, ССНДМ, терміном на три роки головою Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я. Декрет набирає чинності з 1 січня 2026 року.

За повідомленням Департаменту інформації УГКЦ, у декреті, підписаному 30 грудня 2025 року, Блаженніший Святослав наголошує на особливій відповідальності цього служіння в час жорстокої війни з російським окупантом.

«Продовжуйте те, що започаткували Ваші попередники, примножуючи їхні надбання, та вірно служіть усім потребуючим», — звертається Глава УГКЦ до новопризначеної голови Комісії.

Блаженніший Святослав запевнив с. Юстину в молитві, вимолюючи в Господа всіх потрібних Божих ласк для належного виконання покладених на неї обов’язків.

Нагадуємо, с. Юстина Голубець продовжить справу с. Севастіани Карвацької, ЧСВВ, якій Блаженніший Святослав вручив велику патріаршу грамоту, подякувавши за шестирічне віддане служіння на чолі Комісії.

Комісія УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я опікується духовним супроводом медичних працівників, капеланським служінням у закладах охорони здоров’я та координує душпастирську працю Церкви в цій важливій сфері.

Читайте також
Католики Ювілей візиту Папи Івана Павла ІІ у Львові вшанують молитовними чуваннями молоді
Сьогодні, 14:28
Католики Понад 90 військових капеланів УГКЦ взяли участь у щорічних реколекціях
Вчора, 16:28
Католики Отець-доктор Богдан Прах розповів, як готувався 25 років тому історичний візит до Львова Папи Івана Павла ІІ
Вчора, 10:21
Католики У Міжнародний день батька єпископ УГКЦ закликав молитися за священиків
01 січня, 10:55