В УГКЦ сьогодні відзначають День хворого

26 травня, 10:40
Католики
В УГКЦ сьогодні відзначають День хворого - фото 1
26 травня, в Неділю Розслабленого, в Українській Греко-Католицькій Церкві в Україні відзначатиметься День хворого.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

«У Неділю Розслабленого згадаймо у молитві, а при можливості, зробімо крок і відвідаймо наших поранених дівчат і юнаків, жінок і мужчин, які перебувають у госпіталях чи реабілітаційних центрах, які вже повернулися додому і живуть у своїх родинах. Відвідаймо і помолімося за родини полеглих, пропалих безвісті», — закликають у Комісії УГКЦ у справах душпастирства та охорони здоров’я..

У Комісії наголошують, що всім цим людям необхідна наша підтримка.

Також духовенство, монашество та вірних просять молитися за медичних капеланів і всіх священиків, які відвідують хворих і дарують їм через молитву, слово і святі Тайни Примирення, Євхаристії та Оливопомазання внутрішній мир, впевненість та силу, щоб терпеливо приймати хворобу та проходити процес лікування і реабілітації, а також у Божій благодаті приймати блаженну кончину.

У Комісії УГКЦ у справах душпастирства та охорони здоров’я зазначають, що відзначення дня хворого має важливе екуменічне значення, бо хвороби і терпіння здатні об’єднати людей в єдиному пориві любові та допомоги усім ближнім.

Молитва за хворого:

Лікарю і цілителю душ і тіл наших, Джерело життя нашого, Христе Ісусе, Господи і Спасителю наш! Поглянь милосердним оком Твоїм на усіх хворих, прихилися до наших слізних благань, пальцем милосердя Твого доторкнися до немічного тіла хворих, погаси вогонь їх тіла, зменш терпіння, поверни здоров’я, підійми з постелі немочі. Продовж дні життя, щоб на землі ще послужили Тобі і ходили стежками Заповітів Твоїх, та удостоїлися Твого Небесного Царства, і разом зі святими славили Тебе, Бога милостивого, з Отцем і Святим Духом нині, і повсякчас, і на віки віків. Амінь.