• Головна
  • Новини
  • В УГКЦ видадуть DVD-диски із записом Чину інтронізації та Літургії з нагоди введення на престол Патріарха Святослава...

В УГКЦ видадуть DVD-диски із записом Чину інтронізації та Літургії з нагоди введення на престол Патріарха Святослава

07.04.2011, 09:34
В УГКЦ видадуть DVD-диски із записом Чину інтронізації та Літургії з нагоди введення на престол Патріарха Святослава - фото 1
Загальна тривалість відео – 4 години. Наклад – 5 тис. примірників.

maketDVD_w.gifПісля розробки і затвердження, 6 квітня було віддано у друк обкладинку до DVD-дисків із записом Чину інтронізації та Архиєрейської Літургії з нагоди введення на престол Глави УГКЦ. Крім того, завершується підготовка до тиражування самого відеоматеріалу.

На двох дисках буде вміщено Чин інтронізації, Літургію святого Василія Великого, проповідь нового Глави УГКЦ, привітання Митрополита РКЦ в Україні Мечислава Мокшицького та Мелхітського Патріарха Григорія ІІІ, промову Архиєпископа Львівського УГКЦ Ігоря (Возьняка) і подячне слово Патріарха Святослава (Шевчука). Загальна тривалість відео – 4 години. Наклад – 5 тис. примірників.

Планується, що у Квітну неділю їх можна буде придбати у храмах УГКЦ у великих містах: Києві, Львові, Тернополі, Івано-Франківську тощо. На Великдень диски із записом інтронізації та Літургії надійдуть до храмів УГКЦ у всій Україні.

Нагадаємо, 27 березня, обраний Виборчим Синодом єпископів УГКЦ і потверджений Вселенським Архиєреєм новий Глава УГКЦ, Верховний Архиєпископ Києво-Галицький Блаженніший Святослав зійшов на престол. Інтронізацію у прямому ефірі транслювали 5 канал та телеканал ТВі.

За повідомленням Департаменту інформації УГКЦ, на замовлення оргкомітету, зйомки Чину інтронізації та Архиєрейської Літургії проводила компанія «Золоті ворота». У компресованій версії у форматі .flv це відео можна переглянути на веб-сторінці УГКЦ за цим посиланням: www.ugcc.org.ua/1725.0.html.