В УГКЦ закликають купувати духовну літературу за кошти з картки «єПідтримка»

05.02.2022, 11:53
Культура
В УГКЦ закликають купувати духовну літературу за кошти з картки «єПідтримка» - фото 1
Оплатити книжки карткою «єПідтримка» відтепер можна на сайті Церковної крамниці УГКЦ.

Для власників карток «єПідтримка» крамниця створила додаткову платформу, де представлені лише книжки. На сайті ugcc.wayforpay.shop можна вибрати та оплатити потрібні вам книжки і листівки з молитвами, повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Оплата книжок карткою «єПідтримки» здійснюється тільки онлайн.

Якщо ви бажаєте придбати як книжки, так і інші товари єдиним замовленням на сайті крамниці, менеджери розділять замовлення на два: одне – за книги – ви оплатите онлайн «єПідтримкою», а інше – переказом зі звичайної картки на офіційний рахунок крамниці або ж розрахуєтеся за інший товар під час отримання.

У разі замовлення книжок на 1000 гривень – доставка безкоштовна.

В УГКЦ наголошують, що кошти, вторговані крамницею, скеровуються на розвиток соціальних ініціатив Церкви.

Нагадаємо, що скористатися коштами програми «єПідтримка» можуть українці, щеплені двома дозами вакцини від коронавірусу. Компенсацію в розмірі 1000 грн держава зараховує на окремі картки банків, які користувачі можуть активувати в додатку «Дія».

Для грошової допомоги також потрібно мати згенерований «зелений» сертифікат. Варто зазначити, що 1000 гривень можна буде використати тільки впродовж 4 місяців із дня надходження коштів. Якщо за цей час ви не скористалися тисячею за вакцинацію, її повернуть державі. Витратити «ковідну тисячу» можна лише на визначений перелік товарів, зокрема на книжки.