Created with Sketch.

В Угорщині відвідування Меси у неділю знову стало обов'язковим для католиків

19.05.2021, 18:17

Єпископська конференція Угорщини скасувала звільнення (диспенсацію) віруян від обов'язкової участі в недільній Месі в період пандемії.

Про це повідомляє Vatican News.

Єпископат Угорщини прийняв рішення скасувати диспенсацію на підставі думки епідеміологів. В Угорщині зростає кількість вакцинованих від КОВІД-19 і знижується число заражених. Єпископи уточнили, що як і раніше звільнення діє для тих, хто перебуває на карантині.

Припис брати участь у Службі Божій в недільні та святкові дні є строгим, тобто його невиконання - тяжкий гріх, не визнавши його на сповіді, неможливо надалі приступати до Святого Причастя.

Читайте також
Католики Архиєпископ Ґаллаґер представлятиме Папу на святкуванні 35-річчя відновлення структур РКЦ в Україні
19 травня, 12:05
Католики У Львові сьогодні відбудеться конференція на честь 25-ліття візиту святого Івана Павла ІІ
19 травня, 08:57
Католики Папа Лев призначив нового Главу Ефіопської Католицької Церкви
19 травня, 14:06
Католики Лев XIV очолив молитву Розарію в Монсерраті
19 травня, 17:05