• Головна
  • Новини
  • В Україні відбудеться Міжнародний з’їзд редемтористської молоді...

В Україні відбудеться Міжнародний з’їзд редемтористської молоді

29.07.2010, 13:16
В Україні відбудеться Міжнародний з’їзд редемтористської молоді - фото 1
Цьогоріч у Львові від 9 до 14 серпня відбудеться Міжнародний з’їзд редемтористської молоді. Його організатором є монаше згромадження Чину Найсвятішого Ізбавителя (ЧНІ).

Львів_2010_молодь.gifЦьогоріч у Львові від 9 до 14 серпня відбудеться Міжнародний з’їзд редемтористської молоді. Його організатором є монаше згромадження Чину Найсвятішого Ізбавителя (ЧНІ). Кожен з’їзд має своє окреме гасло. Загальна тематика, духовні роздуми і реколекції майбутнього цьогорічного з’їзду проводитимуться під гаслом «Бути, як ти!».

Захід відвідає молодь з усього світу. Організатори очікують близько 500 осіб віком від 16 до 25 років, які співпрацюють з чином редемптористів Римо–Католицької та Української Греко–Католицької Церков.

Головна мета події - глибше зрозуміти ровесників, відчути їхні потреби, сподівання, долаючи перепони, упередження, розмежування і непорозуміння між людиною і світом. «Така зустріч - міжкультурне спілкування молоді  різних країн, об’єднаних спільною ідеєю, - говорить організатор отець Роман Лагіш. - Це - нагода представити нашу країну, про яку більшість учасників мало знають. Познайомити зі Львовом –– архітектурною перлиною Східної Європи, де гармонійно поєднуються національні традиції євреїв, вірмен, поляків, німців, українців, австрійців…».

Програму майбутнього з’їзду характеризуватиме можливість досвідчення його учасниками східної християнської духовності.

З'їзд_молоді_редемптористи.jpgОрганізатори підготували вишколених волонтерів, які дбатимуть про гостей та стежитимуть за проведенням заходу.

З’їзд розпочнеться церемонією відкриття за участю архиєпископа Львівського УГКЦ владики Ігоря (Возьняка) та міського голови Андрія Садового. Впродовж п’яти днів молоді люди ділитимуться досвідом співпраці з редемптористами, обговорюватимуть спільні проекти, молитимуться, братимуть участь у майстер–класах з українських народних співів і танців, готуватимуть представлення своїх країн у вигляді міні–вистав, матимуть екскурсії Львовом, розважатимуться на дискотеці за участю українських гуртів «ДримбаДаДзиґа» (Київ) і «П@п@ Карло» (Харків).

Завершиться захід Літургією в соборі святого Юрія.

Довідка:

Міжнародні з’їзди редемптористської молоді відбувається кожних три роки. Перший з них відбувся в Італії, в місті Пагані 1987 року. Вона була присвячена 200-ій річниці від дня смерті св. Альфонса, засновника редемптористів. Далі такі з’їзди відбувалися в Іспанії. Австрії, Англії, Бельгії, Польщі, Німеччині та Ірландії.

«Тендер» на проведення з’їзду 2010 року в Україні виборола львівська молодь на минулому з’їзді у Лімеріку (Ірландія) 2007 р.