Created with Sketch.

В Україні на фронті загинув колишній монах РПЦ

10.03.2025, 15:12

У боях в Україні віком 33 роки загинув колишній священик Благовіщенської єпархії РПЦ отець Августин (Олексій Павлюк). Якийсь час тому він вирішив скласти з себе чернечий сан, а 2023 року подався вбивати українців.

Про це повідомляє Тг-канал Християни проти війни.

«Олексій довгий час був помічником при єпископі, і владика Лукіан запропонував йому прийняти сан. Спочатку він став дияконом, а потім прийняв чернечий постриг (хіротонія відбулася у 2017 році – ред.). Років 2-3 тому, не знаю, з яких причин він вирішив піти у світ, намагався знайти себе. Таке іноді трапляється, коли людина розуміє, що це не зовсім її шлях. І в якийсь момент, не знайшовши себе тут, він вирушив служити Батьківщині у зоні спеціальної військової операції», – розповіли у Благовіщенській єпархії.

На фронті колишній чернець був сапером, загинув внаслідок атаки дрона.

Читайте також
Суспільство У Черкасах християни проведуть велопробіг «Міцна родина - непереможна Україна»
Сьогодні, 15:17
Суспільство Делегація ВРЦіРО зустрілася у Брюсселі з експертами та європейськими релігійними діячами
Вчора, 13:27
Суспільство Біля Луцька освятили пам’ятний хрест командирові УПА Петру Гудзуватому
10 березня, 13:57
Суспільство У Львові відбудеться спецпогашення марки до 25-річчя візиту Івана Павла ІІ
10 березня, 11:39