В Українській міжцерковній раді закликали християн брати активну участь у місцевих виборах

В Українській міжцерковній раді закликали християн брати активну участь у місцевих виборах - фото 1
Олександр Рудинець, головуючий Української міжцерковної ради, звернувся до хритиян. У відеозверненні він закликає їх  брати активну участь у місцевих виборах, що відбудуться 25 жовтня.

В Українській міжцерковній раді закликали християн брати активну участь у місцевих Про це пише сайт "Всі разом".

Головуючий УМР наголошує. що віруючи люди мають бути представлені на місцях. Він підкреслює важливість активної участі християн у виборчому процесі, бо головне у ньому — це люди, які виступають кандидатими.

Олександр Рудинець рекомендує виборцям шукати у списках християн — братів та сестер, або тих, які не будуть впроваджувати зло та різні збочення. Окрім того, він повідомив, що по всіх церквах оголошуються молитви за вибори, щоб Господь благословив Україну та на місця прийшли достойні люди.

«Я вас закликаю: голосуйте, не ігноруйте, дайте свій голос за майбутнє України, за її розвиток, за її благословенний шлях, який вона має від Господа!», — сказав він.

Українська міжцерковна рада (УМР) є колегіальним органом, до складу якого можуть входити об’єднання церков, християнські місії та впливові місцеві церкви. На сьогодні склад УМР становить 21 член. УМР також співпрацює з іншими об’єднаннями громадян, релігійними організаціями та Церквами, як в Україні, так і за її межами.