• Головна
  • Новини
  • В УКУ всесвітньовідомий філософ Чарльз Тейлор очолює дискусію про етику і релігію в сучасному світі...

В УКУ всесвітньовідомий філософ Чарльз Тейлор очолює дискусію про етику і релігію в сучасному світі

22.06.2012, 09:37
Також відбудеться відкрита лекція Ч. Тейлора «Ethics and Religion in the Postmodern World» («Етика і релігія в постмодерному світі»), з послідовним перекладом з англійської.

В Українському католицькому університеті 22 червня  проходить міжнародний семінар «Етика і релігія в сучасному світі» за участю всесвітньовідомого філософа Чарльза Тейлора.

У дискусії «“A Secular Age”: Implications for Religion and Ethics» беруть участь Ч. Тейлор, Х. Касанова, К. Сігов, Я. Грицак, Т. Добко, В. Єленський (на основі останньої книги Ч. Тейлора «A Secular Age» («Секулярний вік»);

Також відбудеться відкрита лекція Ч. Тейлора «Ethics and Religion in the Postmodern World» («Етика і релігія в постмодерному світі»), з послідовним перекладом з англійської, інформує прес-служба УКУ.

Довідка:

Чарльз Тейлор (Charles Taylor) – всесвітньовідомий філософ,професор університету МакГілла (Канада), автор праць з політичної та соціальної філософії та інтелектуальної історії, лауреат премії Кіото і премії Темплтона. Українською перекладено дві книги Ч. Тейлора: «Джерела себе» і «Етика автентичності» (вид-во «Дух і Літера»). Д-р Тейлор також активно займається громадською і політичною діяльністю, зокрема у провінції Квебек, де він мешкає, і є практикуючим римо-католиком.