Created with Sketch.

В УПЦ КП відбулася ротація єпископату

08.03.2013, 20:57

Священний Синод УПЦ КП, який відбувся 8 березня у Києві, прийняв низку кадрових рішень.

Священний Синод УПЦ КП, який відбувся 8 березня у Києві, прийняв низку кадрових рішень. Про це інформує офіційний сайт Київського Патріархату.

Єпископи УПЦ КП, зокрема, звільнили єрарха Коломийського і Косівського Іоана (Бойчука) у зв’язку із важкою хворобою (інсульт) від управління єпархією. На його місце вони призначили владику Юліана (Гаталу), звільнивши його від обов’язків єпископа Городоцького, вікарія Львівської єпархії.

Єпископа Юліана також зобов’язали забезпечити довічне утримання владики Іоана.

Іншим своїм рішенням Священний Синод УПЦ КП звільнив архиєпископа Онуфрія (Хаврука) від обов’язків керуючого Вінницькою єпархією. Її відтепер очолюватиме Михаїл (Бондарчук) – єпарх Дрогобицько-Самбірський.

Дрогобицько-Самбірською єпархією УПЦ КП натоміть тепер керуватиме єпископ Одеський і Балтський Яків (Макарчук). На місце владики Якова Священний синод УПЦ КП вирішив призначити архиєпископа Чернівецького і Кіцманівського Марка (Гринчевського). А на кафедру у Чернівцях єпископи Київського Патріархату призначили владику Онуфрія (Хаврука).

 

Читайте також
Культура Церковний календар, 24 червня. Різдво Івана Хрестителя
Вчора, 18:35
Суспільство Росія підживлює національний егоїзм у різних країнах Європи, - Глава УГКЦ
Вчора, 16:09
Світові Ураган зірвав купол із хрестом з історичного храму у Челябінській області
Вчора, 15:07
Католики Ювілей візиту Папи Івана Павла ІІ у Львові вшанують молитовними чуваннями молоді
Вчора, 14:28