В УПЦ МП хіротонізували єпископа - фігуранта бази "Миротворець"

13.06.2021, 20:11
Культура
В УПЦ МП хіротонізували єпископа - фігуранта бази "Миротворець" - фото 1
13 червня 2021 року Митрополит УПЦ МП Онуфрій очолив Божественну Літургію в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври та хіротонізував нового єпископа. Ним став архимандрит Паїсій (Шинкарьов).

Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

Єпископ Паїсій стане вікарієм Горлівської єпархії. Нового архиєрея обрав для цього служіння Священний Синод УПЦ на останньому засіданні 12 травня 2021 року.

Перед Літургією кандидат у єпископський ступінь священства виголосив сповідання віри та дав обітниці берегти Передання Церкви. Потім диякон виголосив многоліття Блаженнішому владиці, архиєреям, церковному народу та ставленику.

Нагадаємо, нововисвячений єпископ Моспатріархату є фігарантом сайту “Миротворець” як пособник терористів.

До “Миротворця” Паїсій потрапив у січні 2018 року. Зазначається, що він брав активну участь в заходах терористичної організації ДНР.

Центр “Миротворець” просить правоохоронні органи розглядати публікацію на сайті як заяву про вчинення цим громадянином усвідомлених діянь проти національної безпеки України, світу, безпеки людства та міжнародного правопорядку, а також інших правопорушень.

Також є посилання на матеріали, які свідчать, що Шинкарьов співпрацював з окупаційною адміністрацією, зокрема освячував відділок міліції “ДНР”, брав участь в інших заходах.

В УПЦ МП повідомляють, що архимандрит Паїсій (Шинкарьов Віктор Сергійович) народився 8 січня 1988 року в місті Феодосія Автономної Республіки Крим в сім’ї службовців.

В УПЦ МП хіротонізували єпископа - фігуранта бази 'Миротворець' - фото 73976

Як вже писала РІСУ, 2019 року УПЦ МП у Ніжині таємно висвятили на єпископа священика-сепаратиста з Криму Калініка (Чернишова). Згідно з даними сайту "Миротворець", Калінік (Чернишов) брав активну участь у анексії Криму: проводив антиукраїнську агітацію, розмістив склад зброї для "самооборони Криму" на території храму святого Пророка Івана Хрестителя в селі Затишне, настоятелем якого є. Від російської влади Криму отримав медаль "За захист Криму".