В УПЦ МП назвали Ломаченка "православним воїном"

В УПЦ МП назвали Ломаченка "православним воїном" - фото 1
Митрополит Запорізький і Мелітопольський УПЦ МП Лука (Коваленко) написав відкритого листа на підтримку екс-чемпіона світу Василя Ломаченка, який втратив всі свої титули в бою з Теофімо Лопесом.

"Дорогий моєму серцю Василю! Протягом нашого життєвого шляху Бог супроводжує всіх нас у Свій вічний світ. А туди входять тільки люди з чистим серцем. Господь промишляє про людину таким чином, щоб виховати в ній, перш за все, свого гідного сина і спадкоємця Царства Божого. Для цього потрібно вміти мужньо тримати не тільки сильний удар противника, але і сильний удар року, щоб загартувалася душа і очистилося серце. У найбільш великих спортсменів теж були поразки, але в історії вони залишаться надовго, як і Ваше ім'я вже назавжди вписано золотими літерами в історію світового спорту", - йдеться в листі.

Про це пише УНІАН.

Митрополит Лука заявив, що "кожному з нас в житті доводиться періодично здавати іспит на віру":

"Я б хотів побажати Вам, щоб це випробування ви здали на відмінно. Це важливіше всіх інших перемог! Нам, православним християнам, дуже важливо мати у вашій особі приклад того, яким повинен бути істинний боєць Христов - людину, що стала у своєму серці вище зловтіхи і єхидства дрібних, злісних душонок і залишається вірною Христу не тільки на Фаворі, але і на Голгофі. Я впевнений, що у Вас це вийде, тому що Ви православний воїн!".

Він також провів паралель з війною:

"Наші діди програли не один бій під час Великої Вітчизняної війни, але врешті-решт вони перемогли. Думаю, що і у Вашому житті буде те ж саме. "Бог не в силі, а в правді" - і ви, як ніхто інший, це чудово розумієте. Найголовніший бій, який потрібно виграти всім нам - це бій між сатаною і Богом в нашому серці. Від нього залежить, чи отримаємо ми пояс чемпіона Горнєго світу або ж ганьбу поразки вічної загибелі".