В УПЦ МП повідомили: підтримують Президента і державу, а на молитві у Софії був їх представник

В УПЦ МП повідомили: підтримують Президента і державу, а на молитві у Софії був їх представник - фото 1
Офіційний сайт УПЦ МП повідомив, що з благословення Митрополита Онуфрія участь у молитві 16 лютого у Святій Софії взяв участь єпископ Баришівський Віктор.

Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП.

Під час свого виступу єпископ Баришівський Віктор звернув увагу на важливість єдності народу особливо зараз, коли наша країна переживає складні часи.

«У всіх храмах і монастирях нашої Української Православної Церкви, під очоленням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, щоденно лунає молитва за мир, порозуміння та єдність всіх без винятку українців. Ми молимося, щоб будь-які загрози, які б не з’являлися ззовні, були подолані, щоб омріяний мир мільйонами наших співгромадян був досягнутий. Коли народ єдиний, тоді він сильний, тоді він будь-які випробування долає з честю, тому ми вчергове маємо проникливо усвідомити, що ми всі є українці, що серед нас немає кращих чи гірших, що всі ми різні, але при цьому всі ми рівні», – підкреслив єпископ Віктор.

Як сказано у повідомленні, архиєрей зазначив, що Українська Православна Церква підтримує нашу державу і всіляко сприяє розвитку, зміцненню єдності серед співгромадян та готова «у випадку повномасштабної війни, благословити людей на захист нашої Батьківщини», процитувавши слова українського поета Василя Симоненка: «Можна все на світі вибирати, сину, вибрати не можна тільки Батьківщину».

«Українська Православна Церква підтримує нашу державу, нашого Президента і все керівництво, на якому у цей час лежить неабияка відповідальність», – зазначив владика.

У своєму виступі єпископ Віктор також підкреслив необхідність консолідації народу України та уникнення розділень.