Created with Sketch.

В УПЦ МП відбулося наречення нових єпископів для Київщини

03.01.2023, 11:51

У Феофанії 2 січня відбулось наречення архимандрита УПЦ МП Веніаміна (Волощука) на “єпископа Боярського, вікарія Київської Митрополії” та архимандрита Аркадія (Демченка) на “єпископа Гостомельського, вікарія Київської Митрополії”.

Про це повідомляє пресслужба УПЦ МП.

Чин наречення очолив Предстоятель УПЦ МП у співлужінні з митрополитом УПЦ МП Павлом (Лебедем), митрополитом УПЦ МП Мелетієм, митрополитом УПЦ МП Антонієм (Паканичем), архиєпископом УПЦ МП Віктором (Коцабою), єпископом УПЦ МП Марком.

Рішення про висвячення нових єпископів ухвалили на засіданні Синоду УПЦ МП, яке відбулося 20 грудня 2022 року.

 

Читайте також
Православні УПЦ МП оскаржила рішення Київської облради щодо діяльності Церкви – адвокат
03 січня, 12:22
Православні "Зі 140 ченців УПЦ МП рятувати святиню під час пожежі вийшло тільки п’ятеро", - намісник лаври
03 січня, 12:51
Православні На Буковині поліція оштрафувала організатора хресного ходу УПЦ МП
03 січня, 12:19
Православні УПЦ МП на Тернопільщині не повертає державі монастир
03 січня, 09:59