Після проведеної 14 серпня операції на серці, яка завершилася успішно, Митрополита Антонія виписали із лікарні. Він продовжує удома процес одужання під наглядом лікарів.
Про це повідомив архиєпископ Даниїл (Зелінський) на офіційному сайті УПЦ США.
"Дякуємо Господу за Його милість зцілення та за вміння, яким Він благословив медичну команду, що з відданістю служила нашому архиєрею. Однак шлях до повного відновлення ще триває, тож смиренно прошу всіх вас – духовенство та вірних - залишатися непохитними у молитвах за повне одужання Митрополита Антонія.
Молімось разом, щоб Божественний Лікар укріпив його тіло, утішив його дух та дарував йому ще багато років архіпастирського служіння Святій Церкві Христовій", - йдеться у повідомленні.