В Urbi et Orbi Папа закликав світову спільноту подбати про вакцину для найбідніших країн

04 квітня, 13:59
Культура
В Urbi et Orbi Папа закликав світову спільноту подбати про вакцину для найбідніших країн - фото 1
Папа Римський Франциск закликав всю міжнародну спільноту спільними зусилля долати пандемію та забезпечити вакциною найбідніші країни.

Про це понтифік сказав сьогодні, 4 квітня, під час традиційного послання “Urbi et Orbi”.

"Воскреслий Христос – надія для тих, які й досі страждають через пандемію, для хворих і для тих, що втратили дорогу особу. Нехай же Господь дасть їм утішення та підтримає труди лікарів, медсестер і медбратів", - зазначив потифік.

Римський Архиєрей підкреслив, що медичну допомогу повинні отримати всі, особливо, найуразливіші.

"Це є ще очевиднішим протягом цього часу, коли всі ми покликані боротися з пандемією, а щеплення становлять суттєвий елемент цієї боротьби. Тому в дусі «інтернаціоналізму вакцин» закликаю, аби здолати запізнення в їх постачанні та сприяти взаємоподілові, особливо, з найбіднішими країнами", - додав понтифік.

У своїй промові Папа також згадав Україну.

"Надто багато війн і надто багато насильства ще й далі існують у світі! Нехай же Господь, Який є нашим миром, допоможе нам здолати ментальність війни. Нехай же дасть полоненим під час конфліктів, особливо, в східній Україні та в Нагорному Карабасі, цілими й здоровими повернутися до своїх сімей, та натхне правителів у всьому світі спинити гонку нових озброєнь", - наголосив Папа Франциск.