Created with Sketch.

В Ужгороді депутати схвалили розширення алеї на Пагорбі Слави для поховання загиблих воїнів

25.07.2025, 10:50

На сесії Ужгородської міської ради у четвер, 24 липня, підтримали рішення про поховання загиблих захисників України з лівого боку алеї на Пагорбі Слави.

Про це повідомила у Фейсбуці Ужгородська міськрада, передає Укрінформ.

"Депутати проголосували за внесення змін до детального плану території, обмеженої вул. Тихою, територією кладовища Кальварія, вул. Кошицькою та Собранецькою, який розроблений з метою розроблення єдиного містобудівного документа для регулювання містобудівної діяльності, проведення благоустрою та впорядкування території; визначення планувальної організації і функціонального призначення території тощо" - йдеться у повідомленні.

Раніше в Ужгородській міській раді під час громадських обговорень щодо створення другої черги поховань полеглих військових біля Пагорба Слави кілька місцевих жителів виступили проти продовження поховань, але їх не підтримали.

На громадських обговореннях усі учасники, окрім чотирьох мешканців прилеглих будинків, виступили за те, щоб продовжити поховання загиблих військовослужбовців у межах кладовища Кальварія - Пагорба Слави.

Читайте також
Суспільство Делегація ВРЦіРО зустрілася у Брюсселі з експертами та європейськими релігійними діячами
Вчора, 13:27
Суспільство Біля Луцька освятили пам’ятний хрест командирові УПА Петру Гудзуватому
25 липня, 13:57
Суспільство У Львові відбудеться спецпогашення марки до 25-річчя візиту Івана Павла ІІ
25 липня, 11:39
Суспільство Глава УГКЦ: Без пізнання історичної правди примирення завжди ризикує стати заручником політичних маніпуляцій
25 липня, 08:59