7-18 лютого 2012 в Єрусалимі в «AMI Center for Biblical Study and Research» відбулася четверта робоча зустріч редколегії «Біблійного коментаря: сучасна євангельська перспектива». Цією зустріччю завершився майже дворічний період підготовки до написання біблійного коментар.
У роботі редколегії взяли участь Сергій Санніков (Одеса), Пітер Пеннер (Відень), Валерій Алікін (Санкт-Петербург), Олександр Гейченко (Одеса), Михайло Мокієнко (Дніпропетровськ), Олександр Негров (Санкт-Петербург), Геннадій Пшеничний (Краснодар), Федір Райчинець (Київ), Роман Соловій (Львів), Тарас Дятлік (Рівне), а також консультант від фонду Langham Partnership – Пітер Квон (Pieter Kwant).
Як повідомив РІСУ Тарас Дятлик, на цій зустрічі було завершено керівництво для авторів і процедура роботи богословських і літературних редакторів над текстом коментаря і аналітичних статей. До участі в проекті на конкурсній основі будуть залучені національні автори з Східної Європи, що представляють різні євангельські групи. «Біблійний коментар: сучасна євангельська перспектива» планується завершити до осені 2015.
Ініціатором проекту виступає Євро-Азійська акредитаційна асоціація (ЕААА) через свій Дослідницький центр за підтримки фонду Langham Partnership.
«Біблійний коментар» — це однотомний російськомовний коментар на все канонічні книги Старого та Нового Заповіту, який представляє собою контекстуальну євангельську богословську перспективу і призначається для пасторів, проповідників, учителів, керівників малих груп і всіх, хто залучений в різні види служіння в помісних церквах.
Головна мета «Біблійного коментаря» — сприяти поглибленню розуміння і кращому використанню біблійного тексту в різних сферах церковного служіння; стимулювати розвиток культури вивчення Біблії, а також сприяти поліпшенню якості проповіді в помісних євангельських громадах. У коментарі читач також знайде близько ста аналітичних статей з важливих питань духовної і практичному житті християнина в церкві та суспільстві.