Вандали повалили поклонний хрест на Миколаївщині

02.01.2015, 10:36
Вандали повалили поклонний хрест на Миколаївщині - фото 1
У Миколаївській області при в'їзді у село Мигія і Семенівка невідомі повалили поклонний хрест, що стоять біля дороги.

63-i.gifУ Миколаївській області при в'їзді у село Мигія і Семенівка невідомі повалили поклонний хрест, що стоять біля дороги. Про це повідомляє сайт НикВести.

Про це йдеться в коментарі глави інформаційної служби Вознесенської єпархії УПЦ (МП) протодиякона Миколи Ліщенюка.

Духовенство висловлює свій біль і здивування з приводу акту вандалізму, зазначається, що подібні події важко коментувати, руйнування хрестів вони назвали викликом всьому громадянському суспільству регіону.

«В останні роки на території нашої єпархії склалася добра і сприятлива міжрелігійна атмосфера. Люди, в цьому відношенні, живуть у злагоді між собою. І, без сумніву, що ці обурливі пригоди є серйозною спробою порушити сформовану рівновагу громадської єдності в нашому регіоні, дестабілізувати ситуацію. І обов'язок державних правоохоронних структур ретельно розслідувати такі інциденти і не допустити цього надалі», - зазначає Микола Ліщенюк.

Він зазначає, що міліція повинна знайти зловмисників, адже «в країні, в якій гинуть військові, гине мирне населення, викликати ще більшу ворожнечу подібними вчинками може тільки бездумна і дурна людина».