Created with Sketch.

Вчені довели: щотижневе відвідування церкви знижує ризик смерті на 20%

30.08.2016, 12:16

Фахівці провели дослідження, в якому вивчили стан здоров'я і спосіб життя понад 92 тисяч осіб, які відносилися до різних релігійних конфесій.

Вчені з медичного коледжу Альберта Ейнштейна (США) стверджують, що щотижневе відвідування церкви знижує ризик смерті. Про це повідомив УНІАН-релігії з посиланням на портал "Новини Ю".

Фахівці провели дослідження, в якому вивчили стан здоров'я і спосіб життя понад 92 тисяч осіб, які відносилися до різних релігійних конфесій.

Згідно з результатами експерименту, ті, хто відвідував церкву досить часто, скоротили ризик смерті на 20%, але цей факт зовсім не впливав на показники захворюваності.

Для оцінки впливу релігійності на смертність і захворюваність вчені брали до уваги чинники конфесійної приналежності, частоту відвідування релігійних служб і стан здоров'я випробовуваних.

Фахівці вважають, що відвідування церкви сприяє психо-емоційному спокою і здатне поліпшити якість життя.

Читайте також
Культура У Києво-Печерській лаврі завершили консервацію даху Успенського собору
Сьогодні, 10:10
Міжконфесійне Храм у військовому госпіталі Одеси перейшов до ПЦУ
Сьогодні, 09:51
Католики Єпископу РКЦ в Україні Станіславу Широкорадюку - 70
Сьогодні, 09:20
Україна і світ Члени ВРЦіРО запевнили Єврокомісарку Марту Кос, що Церкви і релігійні організації України підтримують вступ до ЄС
Сьогодні, 08:49