Вчительку з Рівненщини, яка з релігійних міркувань відмовляється щепитися, відсторонять від роботи

Вчительку з Рівненщини, яка з релігійних міркувань відмовляється щепитися, відсторонять від роботи - фото 1
Вчителька Вараського ліцею №1 на Рівненщині Жанна Тєтєнєва, яка з релігійних міркувань відмовляється вакцинуватися від COVID-19, буде відсторонена від роботи.

Раніше жінка з тієї ж причини відмоявлялася одягнути маску.

Про це повідомляє Апостроф.

Викладачку запросили на засідання дирекції закладу, де її попередили, що, згідно з наказом, вона буде відсторонена від навчального процесу. Жінка пояснила свої мотиви.

"Ви взяли на себе право знищити мій народ. Я не дозволяю цього іменем всемогутнього Бога. Ви будете за це відповідати перед Всемогутнім, тому що такого собі ніхто не дозволяв у цьому світі. Ви знищуєте себе, своїх рідних, моїх колег, дітей. Іменем Всемогутнього Бога я буду працювати тут стільки, скільки він визначить. І звільните чи відстороните ви мене тільки тоді, коли буде від нього повеління", - прокоментувала Жанна Тєтєнєва плани керівництва ліцею у Рівненській області.

Викладачку захищає адвокат Дмитро Бузанов, який нагадав, жінка вже "витримувала тиск" через те, що відмовлялася носити захисну маску у навчальному закладі.

Юрист припустив, що Жанні Тєтєнєвій "хтось допомагає" окрім нього.
Восени 2020 року Кузнецовський міський суд оштрафував викладача Вараського ліцею №1 на 17 тисяч гривень за порушення карантинних обмежень та небажання носити захисну маску. Жанна Тєтєнєва оскаржила рішення суду та заявила, що їй не дозволяє це робити релігія. Апеляційна скарга була розглянута та провадження у справі викладачки закрили.