Величний древній імператорський монастир виявлено в Китаї

17.10.2020, 14:51
Світові
Величний древній імператорський монастир виявлено в Китаї - фото 1
Китайські археологи, що працюють на території Внутрішньої Монголії виявили древній монастир. Його приблизний вік - 1000 років. Його останки знаходяться в поселенні Ліньдун (місто Чіфен).

Перед тим, як знайти сам монастир, археологи проводили дослідження в державі кочових монгольських племен - Ляо (907 - 1125 роки). Там вони виявили його столицю - місто Шанцзін, яке було площею приблизно в п'ять квадратних кілометрів, інформує Lenta.ua.

Там раніше і розташовувався величний монастир. Керівник археологічної групи - Дун Сіньлінь - зазначив, що масштаби архітектурної споруди були величезні і поступалися тільки головному палацу в столиці. Він був не просто одним будинком, а являв собою цілий комплекс.

Так само вчені розповіли, що в ході розкопок вдалося з'ясувати той факт, що монастир відновлювався після нападу військ чжурчженьского держави Цзінь. Але пізніше, 1125 року Ляо повністю розвалили і розгромили.

Раніше археологічна група в місті Тоніс-Геракліон знайшли частини судна , які описував давньогрецький історик Геродот в своїх працях. Ця подія довела, що вони дійсно існували і вчений писав правдиві речі в другій частині своєї «Історії».