16–17 лютого у Гошеві відбувається Виборча капітула Згромадження сестер Пресвятої родини. Архиєрейську Божественну Літургію в Гошівському монастирі з нагоди початку капітули очолив владика Володимир Війтишин, архиєпископ і митрополит Івано-Франківський. Делегатом Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава є владика Теодор Мартинюк, архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський.
Про це повідомляє Департамент інфоромації УГКЦ.
У привітанні Предстоятель УГКЦ запевнив у молитві, побажав плідної праці й успішного вибору провідництва.
«Щиро дякую всім сестрам Пресвятої родини, які жертовно моляться і служать для блага нашої Церкви в різних місцевостях. Особливо цінним є ваше служіння в ці важкі часи жорстокої війни, розв’язаної російським окупантом на наших землях. Хочу подякувати вам словами святого апостола Павла: „Я завжди дякую моєму Богові заради вас за благодать Божу, що була вам дана в Христі Ісусі“ (I Кор. 1, 4)», — йдеться у зверненні Блаженнішого Святослава.
Патріарх звернув увагу на покликання сестер бути носіями миру в умовах війни:
«Дорогі сестри, ви покликані нести мир цьому світові, а особливо нашому народові, який вже котрий рік перебуває в стані війни. Тож будьте відкриті до дії Святого Духа, щоб якнайкраще послужити всім, хто страждає від ран війни. Нехай бажання бути святими та освячувати всіх навколо завжди вас супроводжує».
На завершення Предстоятель уділив сестрам архиєрейське благословення, побажавши плідної праці.