Created with Sketch.

Від бомбардувань загинули та отримали поранення монахи Святогірської Лаври

01.06.2022, 21:50

30 травня 2022 року внаслідок обстрілів росіянами міста Святогірськ було завдано руйнування Свято-Успенській Святогірській Лаврі, загинули двоє монахів цієї обителі та черниця, троє ченців поранених.

Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ МП з посиланням на прес-службу Донецької єпархії.

“30 травня під час бойових зіткнень постраждали 3-й та 4-й чернечі корпуси Святогірської Свято-Успенської Лаври. При обстрілі загинули благочинний Лаври архимандрит Галактіон, монах Арістоклій, черниця Варвара. Поранення отримали ієромонахи Іоасаф та Амфілохій, а також єродиякон Аліпій. Кількість загиблих та постраждалих мирян наразі невідома”, – повідомив митрополит Донецький і Маріупольський Іларіон, священноархимандрит Свято-Успенської Святогірської Лаври.

Зв’язок з Лаврою вже тривалий час відсутній.

Читайте також
Православні УПЦ МП оскаржила рішення Київської облради щодо діяльності Церкви – адвокат
01 червня, 12:22
Православні "Зі 140 ченців УПЦ МП рятувати святиню під час пожежі вийшло тільки п’ятеро", - намісник лаври
01 червня, 12:51
Православні На Буковині поліція оштрафувала організатора хресного ходу УПЦ МП
01 червня, 12:19
Православні УПЦ МП на Тернопільщині не повертає державі монастир
01 червня, 09:59