Created with Sketch.

Від COVID-19 помер священник УГКЦ

07.07.2020, 09:12
Священик УГКЦ Андрій Григораш

На Івано-Франківщині 6 липня на 46 році життя відійшов до вічності о. Андрій Григораш. Причиною смерті стала вірусна хвороба – COVID-19.

Про це повідомляє сайт Коломийської єпархії УГКЦ.

Отець Андрій Григораш народився 4 лютого 1974 року в м. Надвірна.

О. Андрій душпастирські обов’язки виконував на парафії свв. Володимира і Ольги с. Добротів Ланчинського протопресвітеріату. Унаслідок довготривалої хвороби змушений був залишити священниче служіння.

Єпарх Коломийський УГКЦ Василій Івасюк, єпархіальна курія, духовенство та парафіяни єпархії складають щирі співчуття рідним спочилого.

Читайте також
Католики Ювілей візиту Папи Івана Павла ІІ у Львові вшанують молитовними чуваннями молоді
Вчора, 14:28
Католики Понад 90 військових капеланів УГКЦ взяли участь у щорічних реколекціях
07 липня, 16:28
Католики Отець-доктор Богдан Прах розповів, як готувався 25 років тому історичний візит до Львова Папи Івана Павла ІІ
07 липня, 10:21
Католики У Міжнародний день батька єпископ УГКЦ закликав молитися за священиків
07 липня, 10:55