"Від Голодомору до Небесної Сотні», – тема прямого ефіру з Патріархом УГКЦ та Семеном Глузманом

"Від Голодомору до Небесної Сотні», – тема прямого ефіру з Патріархом УГКЦ та Семеном Глузманом - фото 1
Листопад – місяць сумних річниць. Цього місяця Україна вшановує Небесну Сотню, події Революції гідності. А кожну четверту суботу листопада – жертв Голодомору.

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Про ці події в ефірі Живого телебачення розмірковуватимуть Патріарх Святослав та правозахисник, політв'язень радянських таборів, президент Асоціації психіатрів України Семен Глузман.

Нещодавно експерти із різних наукових установ, провівши довгі комплексні дослідження і навіть судові експертизи, встановили нове, сенсаційне число жертв Голодомору 1932-1933 років. Серед цих експертів був і Семен Глузман.

Глузман був багатолітнім в'язнем радянських таборів, товаришував з Василем Стусом, Валерієм Марченком, Іваном Світличним. І багато що може розказати про нас, українців, як дослідник людської психіки та етнічної психології.

Трансляція відбудеться 17 листопада о 16:00.

Бажаючі можуть адресувати свої запитання гостям програми, написавши їх у коментарях під цим постом, або особисто під час ефіру. Для цього потрібно лише приєднатися до розмови за цим посиланням у зумі https://us02web.zoom.us/j/88510691882.