• Головна
  • Новини
  • Відбудеться презентація книжки про матір Митрополита Андрея Шептицького...

Відбудеться презентація книжки про матір Митрополита Андрея Шептицького

29.10.2015, 09:07
Відбудеться презентація книжки про матір Митрополита Андрея Шептицького - фото 1
Нащадок славнозвісного роду Шептицьких, Андрій Шептицький, поділиться родинними спогадами про графиню Софію і спробує привідкрити таємницю особливого материнського виховання, основою якого були любов і глибока віра.

Софія_Фредрів.jpgВ суботу, 31 жовтня, у Львові відбудеться презентація книжки с. Олени Данути Манькут СНДМ “Софія з Фредрів Шептицька”. Спеціальним гостем події буде д-р Андрій Шептицький, нащадок славнозвісного роду Шептицьких.

Андрій Шептицький поділиться родинними спогадами про графиню Софію і спробує привідкрити таємницю особливого материнського виховання, основою якого були любов і глибока віра. Власне вони стали фундаментом феномена Великого Митрополита.

Книжка «Софія з Фредрів Шептицька» - це своєрідний духовний портрет матері двох велетнів Христової Церкви: Митрополита Андрея і блаженного священномученика Климентія. Авторка цієї праці, с. Олена Данута Манькут із Згромадження сестер Непорочної Діви Марії, у свій час дуже захопилася особистістю графині Софії, тому й зібрала матеріали про неї. Книжка вийшла у видавництві «Свічадо».

Презентація відбудеться в рамках театралізованого дійства «У прихистку Божої ласки: Мати і Син». Воно є однією з частин наукової конференції “Музей народної архітектури і побуту у Львові — спадщина митрополита Андрея Шептицького”, що пройде у Львові 30-31 жовтня 2015 року.

Початок заходу о 13.30 год.

Місце проведення: виставковий зал Музею народної архітектури і побуту у Львові
(Львів, вул. Чернеча Гора, 1).

Вхід для учасників презентації безкоштовний.

Софія_Фредрів_2.jpg