Відійшов до Господа відомий український баптистський служитель Сергій Мороз

Відійшов до Господа відомий український баптистський служитель Сергій Мороз - фото 1
У неділю, 23 квітня 2023 року, на 66 році життя відійшов у вічність Сергій Вікторович Мороз – пастор, заступник голови Союзу ЄХБ і ревний служитель у благовісницькому інформаційному полі.

День перед тим, 22 квітня, на трасі Київ-Чоп на Рівненщині потрапили у ДТП Сергій Мороз та Олександр Заєць, голова Інституту релігійної свободи, потрапили у ДТП. Вони поверталися з міжнародної конференції, на якій представляли ситуацію з релігійною свободою в Україні в умовах війни.

Як стало відомо РІСУ, здоров'ю Олександра Зайця нічого не загрожує, а Сергій Мороз зазнав серйозних ушкоджень.

"Він щиро любив церкви України – не в загальному, а практично, з великим ентузіазмом. Завжди бадьорий та усміхнений, він мав місіонерський характер, був уважний до потреб інших і завжди пропонував свою допомогу... Його проникливість, добра вдача та життєвий досвід сформували гарне почуття гумору та вміння ставитись до життєвих обставин тверезо та з оптимізмом, — розповідають на сайті ВСЦ ЄХБ. — Команда євангельсько-баптистського братства втратила великого Божого служителя, чий досвід, завзяття, бадьорість та освіченість слугували гарним інструментом у поширенні Євангелія. Нехай Бог потішить рідних і близьких Сергія Вікторовича, і допоможе нам усім пройти цей час скорботи".

У 1991 році Сергій Мороз був рукопокладений на дияконське служіння у Лисичанській церкві ЄХБ, а у 1992-му – на пасторське.

У 1995 р. повністю присвятив себе духовній праці: пасторському служінню та служінню із заснування нових церков. Перейшов на пасторське служіння в новостворену церкву “Благодать” м. Лисичанська. Незабаром долучився до команди місії “Духовне відродження Донбасу” як викладач, а з 1999 року – як директор місії. За час роботи місії учасники місіонерської програми «Проєкт-250» у Луганській і Донецькій областях відкрили близько двох десятків нових церков.

У 2004 році здобув вищу духовну освіту, отримав ступінь магістра. 2008 року був обраний на служіння старшого пресвітера церков ЄХБ Луганської області.

13 червня 2014 року рішенням 27-го з’їзду ВСЦ ЄХБ обраний заступником голови ВСЦ ЄХБ. Рішенням 28-го з’їзду ВСЦ ЄХБ обраний вдруге заступником голови ВСЦ ЄХБ.