• Головна
  • Новини
  • Відійшов у вічність о. Василь Поточняк – пасторальний координатор для українців греко-католиків в Італії...

Відійшов у вічність о. Василь Поточняк – пасторальний координатор для українців греко-католиків в Італії

17.04.2015, 09:46
Відійшов у вічність о. Василь Поточняк – пасторальний координатор для українців греко-католиків в Італії - фото 1
Вранці 15 квітня 2015 р., в італійському місті Брешія відійшов у вічність о. Василь Поточняк – перший багаторічний пасторальний координатор для українців католиків в Італії.

Поточняк.jpgВранці 15 квітня 2015 р., в італійському місті Брешія відійшов у вічність о. Василь Поточняк – перший багаторічний пасторальний координатор для українців католиків в Італії.

За повідомленням Радіо Ватикан, завдяки його самовідданій праці в Італії змогла з’явитись 70 перших українських духовних станиць та розгорнулась діяльна душпастирська опіка українськими заробітчанами. Був він також виконавчим секретарем Пасторально-міграційного відділу УГКЦ.

Як пасторальний координатор, один із організаторів духовного, культурного та громадського життя українських трудових мігрантів в Італії, а згодом від Пасторально-міграційного відділу УГКЦ опікуючись  українцями-емігрантами в європейських країнах, де не було структур УГКЦ, він багато разів виступав перед мікрофоном Радіо Ватикану, а також інформував про найважливіші події церковного та культурного життя трудових мігрантів з України.

Похоронні богослуження відбудуться в Брешії, Римі та в Україні.