Відмова поминати Кирила - духовна мастурбація, - о. Віктор Мартиненко

Відмова поминати Кирила - духовна мастурбація, - о. Віктор Мартиненко - фото 1
Священик ПЦУ Віктор Мартиненко вважає, що відмова поминати Кирила є марною справою, так само як і просити в очільника РПЦ автокефалії для УПЦ МП.

Про це він написав у себе на Фейсбуці.

"Припинення поминання Патріарха Кирила - духовна мастурбація. Поки митрополит Онуфрій перебуває в канонічному підпорядкуванні Кіріла, ви, хлопці, знаходитеся в РПЦ. І "главний храм вооружонних сіл" - храм їхнього бога - ваш храм!", - зазначив він.

"Просити автокефалії у Кіріла - лукавство. Він уже вам її дає - градами і танками. Така "автокефалія", навіть якщо вам не бридко її прийняти з кривавих рук - буде як "незалежність" Приднествов'я. Або як "автокефалія" Американської - не визнана ніким вже 52-й рік. "Не визнана!" - останні роки ви ж так любили це слово.

Цитуючи класика, скажу: з тієї ідеї буде пшик!

Отці і браття! Ми всі українці. Ми всі разом з вами б'ємося зараз із ворогом! В Україні вже є Автокефальна Церква! Не бійтеся! Вимагайте щоб архиєреї виправили свою зраду у 18 році і негайно почали діалог про входження до канонічного світового Православ'я!

Слава Україні! Слава героям!

Ми переможемо!", - наголосив він.

Отець Віктор Мартиненко відомий тим, що у 2014 році порадив митрополиту Павлу (Лебедю) поцілувати Януковича в с...ку, але не порівнювати від імені усієї Церкви президента-убивцю з Ісусом Христом. Одіозний владика Павло за такі слова прокляв Віктора Мартиненка «во ім'я Отця і Сина, і Святого Духа».