Created with Sketch.

Віднині Андріївська церква офіційно у постійному користуванні Вселенського Патріархату, - рішення Кабміну

28.11.2018, 12:24

Відповідну постанову прийнято сьогодні на засіданні уряду.

Кабінет Міністрів передав Андріївську церкву в Києві в постійне користування Вселенському Патріархату.

Відповідну постанову прийнято сьогодні на засіданні уряду, передають Українські Новини.

"Передати в постійне безоплатне користування Представництву двору Вселенського патріархату в Україні об'єкти нерухомого майна - Андріївської церкви Національного заповідника Софія Київська" (Київ, Андріївський узвіз, 23) згідно з переліком, що додається", - сказано в постанові.

У переліку зазначається основне приміщення церкви, купольна частина і стилобат (верхня частина ступеневого цоколя храму або цокольний поверх) на 1 і 2 поверхах. 

Як повідомлялося,  18 жовтня Верховна Рада вирішила надати Андріївську церкву в Києві в постійне користування Вселенському (Константинопольському) Патріарху Варфоломію.

Читайте також
Культура Церковний календар, 24 червня. Різдво Івана Хрестителя
Вчора, 18:35
Суспільство Росія підживлює національний егоїзм у різних країнах Європи, - Глава УГКЦ
Вчора, 16:09
Світові Ураган зірвав купол із хрестом з історичного храму у Челябінській області
Вчора, 15:07
Католики Ювілей візиту Папи Івана Павла ІІ у Львові вшанують молитовними чуваннями молоді
Вчора, 14:28